Kupno domu lub mieszkania to zawsze nie tylko spore przedsięwzięcie, ale również ogromny stres.

Jeśli dodatkowo jest pierwsza w życiu transakcja zakupu nieruchomości na dużą kwotę, wszystko może przerażać. Wszystko jednak przebiegnie w mniejszym stresie, jeśli obsługa sprzedaży nieruchomości zajmie się poznań notariusz. Notariusz, który w trakcie podpisywania dokumentów kupna mieszkania czy domu dokładnie tłumaczy wszystko zawiłości aktu notarialnego oraz odpowiada na bieżąco na wszystkie wątpliwości osoby kupującej, jest osobą godną zaufania. Niektóre osoby stresuje sama wizyta i notariusza. Obawiają się, że nie są w stanie zrozumieć umowy notarialnej, którą muszą podpisać. Otwarty i kompetentny notariusz rozwieje wszystkie wątpliwości.

Wiele firm, które z racji profilu swojej działalności potrzebują bieżącej obsługi kancelarii notarialnej w Poznaniu, decyduje się na stałą współpracę z poznań notariusz. Ma to tę zaletę, że istnieje wtedy możliwość negocjacji stawek notarialnych, co jest korzystne nie tylko dla firmy, ale również dla kancelarii notarialnej, która ma zapewnioną stałą liczbę klientów.

Kancelaria notarialna w Poznaniu będzie pomocna również w sprawach spisania testamentu, udzielenie upoważnienia osobie do działania w naszym imieniu, jak również do ustalenia podziału opieki nad dzieckiem, w przypadku, kiedy rodzice dziecka nie są razem. Nie trzeba obawiać się taksy notarialnej, czyli opłat związanych z obsługa notarialną. Stawki są ustalone odgórnie. Natomiast jeśli jeszcze przed podpisaniem umowy notarialnej chcemy poznać wysokość opłaty, można o to zapytać w poznań notariusz lub sprawdzić za pomocą specjalnych kalkulatorów, które bez problemu można znaleźć w internecie. Sumują one wszystkie czynności notarialne, w tym należne podatki, w przypadku przekazania darowizny czy zakupu lub sprzedaży mieszkania.

poznań notariusz

poznań notariusz